Češi porazili na MS Dánsko 7:4. Gratulujeme!

15. května 2024·Sport·Matěj Kašpar

Čeští hokejisté na MS 2024. (Foto: Profimedia)

Česko nastoupilo proti Dánsku sebevědomě, ale nakonec to byli právě seveřani, kdo skóroval první. Češi to naštěstí nevzdali a nejenže dorovnali, ale rovnou se dostali do vedení 3:1. I když nás Dánové na chvíli dohnali, čeští hokejisté zabojovali. Česko proti Dánsku vyhrává s výsledkem 7:4. Závěrečný gól obstaral Ondřej Palát. Gratulujeme!

Průběh zápasu Česko – Dánsko

První gól zápasu zajistilo Dánsko – První branku vstřelilo Dánsko. Postaral se o ni Christian Wejse.

Česko dorovnává – Pouze sedm sekund před koncem první třetiny dorovnal Jan Rutt na 1:1.

Radujeme se! 2:1 pro Česko – Jakub Flek boduje a Česko se dostává do vedení.

Potvrzujeme vedení – Lukáš Sedlák posílá puk do sítě a Česko vede 3:1.

Dánsko se nevzdává – Nemilý moment pro Českou republiku, necelou půl minutu před koncem druhé třetiny Patrick Russel posílá puk do branky. Momentální výsledek je 3:2 pro Česko.

Dánsko dorovnává – Tlak třetí třetiny se podepisuje na výkonu Dánska. Oscar Fisker Mølgaard dává branku a bohužel dorovnává skóre na 3:3.

Češi opět vedou! – Neskutečné! Dramatickému zápasu znovu dominují Češi, když Tomáš Kundrátek  poslal puk do branky a upravil výsledek na 4:3 pro Česko.

Dominik Kubalík dává branku – Češi vedou 5:3!

Radost level milión – Hokejista Matěj Stránský u pravé tyče překonal dánského strážce a mění skóre na 6:3 pro Česko.

Dánsko bojuje – Mathias From snižuje náskok českého teamu na 6:4.

Česko boduje! – Autorem branky je talentovaný Ondřej Palát. Češi vedou 7:4.

Česko vyhrává s výsledkem 7:4 nad Dánskem! GRATULUJEME!

Další zápas čeká Česko v pátek 17. 5. od 20:20 proti Rakousku.